Co znaczy poszerzenie w dolnej części jąder podstawy o wymiarach 11x7m?

proszę o interpretację wyniku rezonansu, który był robiony z powodu częstych bóli głowy, zawrotów głowy, skoków ciśnienia, duszności, i uczucia jakby prawa strona trochę sztywniała tz. noga i ręka. W wyniku jest poszerzenie w dolnej częsci jąder podstawy o wymiarach 11x7m. Neurolog kierując na badanie podejrzewał SM po przeprowadzeniu badania fizykalnego( dodatni odruch Rossolimo i próba romberga) bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Witam!
Mało danych dotyczących wyniku badania RM głowy - musi być cały opis, nie tylko jeden wybrany fragment. Należy rozszerzyć diagnostykę neurologiczną, szczególnie przy podejrzeniu SM. Prawdopodobnie do tego dołączyły się sprawy emocjonalne, a może to tylko nerwica? Może warto skonsultować problem z psychiatrą lub psychologiem?
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.