Wynik RM mózgowia i ból głowy

Witam mam 36 lat Wynik RM: "W istocie bialej podkorowo w platach skroniowych widoczne pojedyncze ogniska o sr. do 4mm o wysokim sygnale w T2 i FLAIR odp. najp. zmianom demielinizacyjnym, bez cech wzmocnienia kontrastowego- wsk. kontrola." reszta diagnozy bez zarzutu, dodam ze od okolo roku towarzyszy mi bol glowy niestety ostatnie 4 miesiace to byla katusza, bol byl nie do zniesienia dlatego zdecydowalem sie na RM. Przed wizyta u lek. prowadzacego chcialbym znac opinie tutejszych ekspertow. SM?

zmiany nie odpowiadają kryteriom rozpoznania SM,nie są też przyczyną bóli głowy.
Często takie często znajdujemy w badaniach MR głowy,badanie jest bardzo dokładne.
Ewentualnie warto się zastanowić nad kleszczami-borelioza? problemy kardiologiczne?