Co znaczy stan podgorączkowy odczuwalny nieustannie?

Kobieta, 33 lata Witam, od kilku miesięcy zdaję się mieć stan podgorączkowy niemal codziennie. Odczuwam ogólne osłabienie i ciezkosc. W badaniu krwi wyszły mi wysokie krwinki białe, ale to w sumie wszystko (norma 3.0, ja 3.2). Bardzo łatwo łapie infekcje, ale nie dokucza mi i katar ani kaszel. Moja mama ma bradykardie, ja czasem też mam słabe kołotania serca. Często jest mi bardzo niedobrze, praktycznie za każdym razem jeśli jestem w jakimś środku lokomocji. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. a jakiej jest wysokości temp ciała? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.