Co znaczy tak postrzępiona linia KTG?

Witam, jestem w 37 tygodniu ciąży, niepokoi mnie zapis ktg który ostatnio dzisiaj mi robiono. Lekarz zlecił mi badanie ktg, ale po badaniu powiedziano że ok i odesłano. Dolna linia na ktg jest bardzo mocno postrzepiona tj składa się z pasma, ciagu wysokich słupków, górny zapis jest chyba w porządku 120-160. Proszę o pomoc w interpretacji dolnego wykresu

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez obejrzenia tego zapisu nie da się powiedzieć nic konkretnego, generalnie prawidłowy zapis powinien linia z wzniesienia mi i spadkami. W razie niepokoju sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam