Co znaczy widoczna tylna protruzja krążka dokanałowo na głębokość do 3 mm modelujący worek oponowego?

Witam serdecznie. Mój rezonans czy wyszedł źle. Proszę o odpowiedź. Na poziomie l5 S1 utrwalone regeneracja krążka z obniżeniem jego wysokości nierówności blaszekgranicznych i odczynowa przebudowa o typie tłuszczowym i sklerotycznym. Na operowania poziomie utrwalone tylna protruzja dokanalowo na głębokość około mm modelujący przedni obrys worka oponowego dodatkowo komponent na waskopodstawnej lewo bocznej protruzji krążka na maksymalna głębokość ok 4 mm w obręb lewego zachylka bocznego. W rzucie lewego zachylka bocznego niewielkie zmiany wlokniste o typie bliznowatym poza jego wym, kontaktując z punktem odejścia pochówku S1 po stronie lewej Obwodów wyostrzenia tylni bocznych krawędzi trzon przeważają otwory między kręgowego o dość symetrycznym wzorze niewielka przewaga nasilenia zmian lewo oczenie. Na poziomie l4 l5 widoczna tylna protruzja krążka dokanalowo na głębokość do 3 mm modelujący worek oponowego W obrębie trzonu l1 bogato tłuszczowym naczynia. Proszę o odpowiedź Marlena.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się z większą ilością informacji medycznych. prosze koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.