Co zrobić, aby przytyć 5 kg?

Witam. Mam 28 lat i waze 55kg chcialabym przytyc chociaz 5kg ale moja waga stoi w miejscu. Co robić?

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Bardzo ciężko coś powiedzieć bez analizy Pani stylu życia, aktualnej diety, stanu zdrowia. Być może dostarcza Pani organizmowi zbyt małej ilości kalorii, co wbrew pozorom zdarza się bardzo często. Radziłabym zgłosić się do dietetyka, który oceni aktualny jadłospis i przedstawi zalecenia.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka