Co zrobić w przypadku nadmiernej potliwości głowy?

Witam proszę o poradę od ponad roku po ci mi się głowa w ostatnim czasie to bardzo mocno ciurkiem leci zauważyłam że często brakuje i słów przekrecam wyrazy chociaż myślę dobrze i ostatnio tak od mięs.dochodzi ból głowy czasem bardzo silny proszę o pomoc co zrobić na jakie badania się udać ten pot jest już nie do wytrzymania .

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana podstawowa diagnostyka z krwi. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.