Co zrobić, żeby znowu znaleźć szczęście?

Co zrobić, żeby znowu znaleźć szczęście, zadowolenie z życia, a przede wszystkim jakiś celu, który nada mu jakiś kierunek? Od 5 lata jestem sama (pomijając 6msc-1,5 roczne romanse, które niczym się nie kończyły). I nie radzę z tym sobie. Zawsze byłam z kimś.. Nauczyłam się już żyć samotnie, ale czuję mega pustkę w sobie. Czasami mam wrażenie, że jestem jak zombie - chodzę, funkcjonuję, ale nie żyję. Nie potrafię się już niczym cieszyć.. Jak znowu stać się sobą sprzed 5 lat?

Zachęcam do spotkania ze specjalista, który pomoże się odnaleźć i na nowo odbudować swoje poczucie wartości, sensu i radości życia. Przyjrzenie się swoim schematom postępowania czy trudnościom emocjonalnym, która Panią blokują może umożliwić zmianę, lepsze radzenie sobie w życiu i relacjach, a tym samym wzrost satysfakcji z życia.