Cukrzyca a stwierdzenie stwardnienia rozsianego

witam,moje pytanie dotyczy meza tzn,stwierdzono u niego MS a od 15 lat choruje na cukrzyce.Maz ma problem z chodzeniem,jego prawa noga nie funkcjonuje nalezycie.moim zdaniem obecne leczenie nic nie skutkuje dlatego szukam specjalisty .Jego MS jest podobno niewielki ale jest w/g mnie nie leczony,czy moze to byc mozliwe?

Sformułowanie "noga nie funkcjonuje należycie nie mówi nic" o objawach. Nie pisze Pani jakie leczenie. Nie pisze Pani jaki MS. Właściwie nie pisze Pani nic co mogłoby w jakikolwiek sposób ukierunkować odpowiedź.
Diagnoza rokowanie, leczenie jest zawsze oparte na dokładnej znajomości objawów klinicznych, wyniku badania pacjenta oraz wynikach badań dodatkowych.