Ćwiczę i nie chudnę

Witam, mam problem. Mam 17 lat i przy wzroście 164 ważę 55 kg. Mam duży tyłek i grube uda. Ćwiczenia nic nie pomogły. Brzuch mam prawie płaski, Chciałabym mieć 50 kg. Proszę o pomoc!
17 LAT ponad rok temu

Witam!

Być może ćwiczysz w zły sposób lub zbyt krótko. Optymalna długość treningu, po którym spalana jest tkanka tłuszczowa to co najmniej 30 minut. Prawidłowość wykonywania ćwiczeń pomoże Ci skontrolować instruktor w fitness klubie. Propozycje ćwiczeń skoncentrowanych na konkretnych partiach ciała znajdziesz w serwisie abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam