Cy wyciek ropy z ucha jest normalny po usunięciu perlaka?

Choruje na perlaka juz od dziecka przeszlam mase operacji i na jedno ucho mam juz głęboki niedosluch. W zeszłym tygodniu miałam zabieg usuniecia perlaka w światowym centrum w Kajetanach zrobiono za chem dosc spora jame. I mam teraz taki problem ze cieknie mi ropa z ucha. Czy to normalne bo swierzo po zabiegu czy powinnam isc do lekarza?

Pytaj operatorów, nie znam całej Twojej historii choroby tego ucha. Nie znam Twoich Obrazów TK uszu przed zabiegami i po zabiegach. Niczego nie wiem. Takie jamy po rozległych operacjach uszu wypełnia się obecnie tkanką tłuszczową chorego . Zrób sobie póki co wymaz z tego ucha na posiew oraz antybiogram i zadzwoń.