Cykl miesiączkowy a daleka podróż

Dzień Dobry. Mój normalny cykl trwa 24 dni, było tak przez wiele kolejnych miesięcy, aż do ostatniej miesiaczki, która pojawiła się o 6 dni później - cykl wydłużył się o 6 dni w związku z daleką podróżą odbywaną w czasie tego dłuższego cyklu. Ponieważ staram się zajść w ciążę chciałabym wiedzieć czy kolejne cykle wrócą do "normalności" jeśli tak to czy raczej już w następnym cyklu czy raczej potrwa to kilka miesięcy? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna miesiączka wrócić do normy. Jeżeli następna miesiączka będzie inna niż to bywało proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.