Cykle trwające od 24 do 31 dni a ich nieregularność

Czy jeśli cykle trwają 24-31 dni to można powiedzieć, że są rgularne czy nie? W tym miesiącu jest 34 dc a okresu brak. Mój problem jest opisany tutaj: http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/jak-duze-ryyzko-0 proszę o analizę mojego problemu i ustaenie, czy miesiaczki sa regularne czy nie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności proszę wkluczyć ciążę. W tym celu należy wykonać test po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.