Cysta w obrębie jajnika a żółty śluz

Witam. Mam 23 lat i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa, a czuje że mam cały czas jakąś infekcje i mam cyste w lewym jajniku i żółty śluz mi sie pojawia nie mam pojęcia co mam zrobić, bardzo się boję iść do ginekologa, ponieważ jestem na takie sprawy bardzo wrażliwa. Bardzo proszę o porady. Dziękuję.

Obawiam się, że bez wizyty u ginekologa się nie obędzie. Nowoczesna kobieta nie może unikać kontaktów z ginekologiem. Nie wypada. Jest zbyt wiele schorzeń, które można wyleczyć wcześnie stawiając rozpoznanie. Proszę dać sobie szansę na zdrowie.