Czas stosunku a utrzymanie erekcji

Witam Mam pewien problem. Otóż przeszkadza mi czas trwania stosunku. Bardzo często jest tak, że gdy jestem bardzo podniecony czas jaki potrzebuję do tego aby doszło do wytrysku jest bardzo krótki dosłownie wystarcza kilka sec lub kilka ruchów. Czasami udaje mi się nad tym zapanować ale zdarza się to bardzo rzadko.

Dzień dobry.

Pański post wskazywałby na problem przedwczesnego wytrysku. Jednakże, aby w taki sposób zdiagnozować problem, należałoby przyjąć, że podejmuje Pan stosunki seksualne z określoną częstotliwością, a nie tylko "od czasu do czasu". Jeżeli tak właśnie jest, warto skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam.