Czerwienienie się twarzy a zabieg operacyjny

Dzien Dobry ! Mam pytanie dotyczące problemu który dokucza mi od młodych lat czyli czerwieniu sie twarzy , jest to dla mnie bardzo cięzkie podczas spotkania z ludzmi , próbowałem juz wielu metod sie tego pozbycia poprzez tabeltki przepisane przez lekarza i tak nic nie pomaga . Mam takie pytanie czy jest mozliwosc zrobienia na to operacji i kto taka operacje robi ??? rozchodzi mi sie o Nowoczesną stosowaną metodą jest zabieg ETS, który polega na założeniu klamry uciskowej na nerw współczulny ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. jeżeli przyczyną nie są zaburzenia hormonalne sądzę, że warto byłoby udać się neurologa, który określi wskazania do powyższego zabiegu.