Czerwona zmiana w obrębie piersi u 22-latki

Na mojej piersi zrobiła się czerwono sina plama, widać na niej czerwone cienkie krwinki. Mam to ok 1 miesiąc, na początku myślałam że to pryszcze. Są na niej dwie dziurki jakby ktoś igłę wbił, przy naciśnięciu leciała ropa za chwile krew. Co to może być?

Co to może być określi jedynie lekarz na konsultacji, do którego należy się udać.My nie widzimy przez monitor komputera co sie dzieje na Pani skórze.Proszę udac się do dermatologa.