Czerwone kropeczki po wewnętrznej stronie ud

Jestem w 20 tyg ciąży i od 2 dni zauważyłam czerwone kropeczki po wewnętrznych stronach ud i trochę mnie pieką, wyglądają jak by sie łączyły ze sobą . Czy moze to być początkowa faza rozstępów ?

Lek. Tomasz Budlewski

Rozstępy raczej nie powinny dawać żadnych dolegliwości, może to zwykle otarcie naskórka jeśli odczuwa Pani pieczenie.