Czerwone kropki na skórze

Witam, na ciele zliczyłem około 10 bardzo małych czerwonych kropek wielkości czubka igły, niektóre sa minimalne wypukłe. Czy jest to spowodowane jakąś alergią? Gdy szukałem informacji w internecie wyczytałem, że może to być od białaczki i się trochę przeraziłem, więc wole zapytać dla świętego spokoju.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Bez obejrzenia zmian nie można się wypowiedzieć.