Czerwone krostki na powiekach

Pojawiły mi się na powiekach małe czerwone krostki nie chcą zniknąć od kilku tygodni. Nie swędzą ani nie szczypią, w ogóle ich nie odczuwam, ale są widoczne. Nie wiem czy to od kosmetyków ale chciałabym, aby zniknęły.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Zmiany powinien zobaczyć okulista. Mogą mieć one zarówno przyczynę alergiczną, jak i być objawem niemej klinicznie infekcji. Tylko na podstawie badania lekarskiego można rozpocząć skuteczne leczenie