Czerwone krostki na skórze głowy

pojawiły mi się czerwone krostki na skórze głowy, które strasznie swędzą (są podobne do czerwonych peperzyków) dodadkowo swędzą mnie oczy i je strasznie te rano mam w nich ropę i są opuchnięte a obok oka na nosie zrobił mi się szorstki swędzący ślad... Od czego to może być???

Należałoby to zobaczyć i przeprowadzić dokładniejszy wywiad, ale świad i to, co pan opisuje, najbardziej wskazuje na nadkażone zmiany alergiczne- byc może jest zwiazek np. ze stosowanym szamponem. Powinien Pan odwiedzić dermatologa.