Czerwone plamki na twarzy i w okolicach ust

Od ponad miesiace mam na twarzy w okolicach ust czerwone plamki. Czasem sa ona bardziej widoczne a czasem mniej. Stosowalam rozne kremy ale nic nie pomaga. Raz juz mialam podobny problem ale po jakims miesiacu czasu wysypka sama zeszla. Tym razem trwa to juz kilka miesiecy. W internecie znalazlam ze moze to byc uczulenie na fluor itp ale jakos nie przekonuja mnie pasty do zebow bez niego. Prosze o rade jak sie tego pozbyc:/ ze wzgledu na wykonywana prace nie moge zrezygnowac z makijazu

Bez konsultacji u dermatologa nic nie można doradzić nie oglądając skóry i problemu na niej.Lekarz na konsultacji obejrzy skórę, zleci odpowiednie badania jeśli będą potrzebne