Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone plamy na twarzy a przyjmowanie tranu

Witam ,robia mi sie czerwone plamy na twarzy i niewiem od czego ,zaczelam brac tran pierwszy raz w zyciu czy to mozliwe ze od tego .pozdrawiam monika 36 lat
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Pierwsza pomoc - poparzenia

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Istnieje prawdopodobieństwo reakcji na preparat. Proszę odstawić tran. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości konieczna będzie wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy