Czerwone plamy na twarzy a przyjmowanie tranu

Witam ,robia mi sie czerwone plamy na twarzy i niewiem od czego ,zaczelam brac tran pierwszy raz w zyciu czy to mozliwe ze od tego .pozdrawiam monika 36 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo reakcji na preparat. Proszę odstawić tran. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości konieczna będzie wizyta u lekarza.