Czerwone plamy po nałożeniu Miconalu

Witam.Kupilem dzisaj zel Miconal.Po nalozeniu zaczeolem odczuwac pieczenie i po jakiejs 1H zaobserwowalem czerwone plamki.Czy tak powinno byc bo wtedy dziala czy odstawic lek i isc do lekarza??Prosze o opinie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany są jednymi z działań niepożądanych stosowanego preparatu. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji leczenia.