Czerwone policzki i broda u dziecka

witam co oznaczaja czerwonawe poliki i broda u niemowlaka? dziecko strasznie pcha rączki do buzki i sliną ociera o twarz po czym robi sie czerwona i podrażniona na wieczor przed snem dałam jej jogurt mleczny i rano nic nie wyszło buzka normalna lekko różowa.Gdy pociera czyms np biszkoptem to podraznia sobie i wyglada to tak jak jakies otarcie jest czerwona i podrazniona ale lekarz mówił ze to nic takiego

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć bez badania lekarskiego. Lekarza badający ma najlepszy obraz kliniczny pacjenta. Proponuję kierować się jego zaleceniami. Ewentualnie można się wybrać z dzieckiem do dermatologa.