Częste wypróżnianie po operacji usunięcia polipów w odbycie

Mam problem,poniewaz 02.09.2014 mialam usuniete 3 polipy w odbycie,wynik patologiczny byl dobry,brak dowodow na istnienie kom.nowotworowych,ale minelo 6 tygodni,nie boli ale rano czesto sie zalatwiam w "ratach"do 4 razy,czuje dyskonfort poniewaz boje sie wyjsc na miasto,bo ciagle mysle ze nie zdarze do toalety,prosze o porade czy jest to mozliwe po tym zabiegu czy jest to objaw ktory powinien mnie zaniepokoic.

Aleksander Ropielewski

Jest to efekt uboczny operacji na odbycie. Możliwe, że jest to zaburzenie przejściowe, ale warto przeprowadzić diagnostykę wydolności zwieraczy odbytu, bowiem mogły zostać uszkodzone one lub ich unerwienie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski