Częste oddawanie stolca po usunięciu polipów odbytu

Mam problem,mialam 3 tygodnie temu wyciete 3 polipy odbytu.Ale jak tylko wstaje rano,to zaraz kilka razy chodze do toalety,boje sie wychodzic z domu.Wynik patol.jest dobry,czy jest to naturalne przy zapaleniu odbytu,bo obecnie biore czopki przciwzapalne.Prosze o pomoc bo naprawde nie wiem co jeszcze powinnam sprawdzic.Z powazaniem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być związane ze stanem zapalnym. Jeśli objawy nie ustąpią wraz z wyleczeniem stanu zapalnego, konieczna będzie konsultacja z lekarzem prowadzącym.