Częste zawroty głowy i zaburzenia równowagi

Mam częste zawroty głowy i zaburzenia równowagi.Jak chodzę to dosłownie bujam się na boki,jak na statku.Są raczej stałe choć o różnym nasileniu.Raz lżej a raz boję się że się przewrócę. Czasami mijaja i mam kilka dni spokoju ale wracają.Neurolog nic nie stwierdził,laryngolog też. Bujanie nasila się podczas jazdy autem,windą.Zawroty mam przeważnie siedzą,leżąc,podczas chodzenia cały czas kołysanie. Ostatnio okropnie bolą mnie oczy, pogorszył się wzrok choć niecaly rok temu wyrabiałam nowe okulary

Czy była przeprowadzona diagnostyka np MRI mózgu z oceną kątów mostowo-móżdżkowych,morfologia, hormony tarczycy, poziom IT b12, badanie ENG lub AEP i inne w zależności od potrzeby?

Jeżeli badania i choroby ciała zostaną wykluczone należy pomyśleć o chorobie duszy i udać się do psychiatry