Częstomocz, senność i częste rozwolnienia

Witam, Mam kilka nietypowych objawów I nie wiem jak się leczyć, mianowicie mam: -częstomocz (średnia mikcja ok. 250-300 ml) -szybkie męczenie się senność -obfite pocenie (wystarczy 10 min ruchu) zimom natomiast bardzo szybko jest mi zimno bardziej niż innym -częste rozwolnienia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.