Czy ból po lewej stronie jajników oznacza ropne zapalenie przydatków?

Witam miałam ropne zapalenie przydatkow prawych i usuniety prawy jajnik teraz boli mnie po lewej stronie. Jestem 3 tygodnie po operacji. Czy może się zdarzyć to samo po lewej stronie?

Lek. Wojciech Zygmunt

Przyczyn może być wiele, ale jedną z nich może być zapalenie przydatków po lewej stronie. Polecam pilną konsultację z ginekologiem i zapoznanie go z pani obawami.