Czy brak bólu po ekstrakcji zębów i usunięciu torbieli jest normalne?

Witam. Wykryto u mnie torbiel w żuchwie dosyć dużych rozmiarów, obejmowała cały ząb 7, 6 oraz troszkę 5. Kazano przeleczyć mi 5 kanałowo i następnie 5 dni temu usunięto ząb 7 i 6 oraz pobrano wycinek do badania histopatologicznego. Ranę po usuniętych zębach zaszyto i wsadzono sączek do odbarczenia torbieli. Wszystko ładnie się goi, jednak odczuwam bardzo silny ból 5. Żuchwa mnie praktycznie nie boli. Leki przeciwbólowe biorę tylko ze względu na ból tego zęba. Czy to normalne po takim zabiegu?

Reakcja jest jak najbardziej prawidłowa;odczyny pozabiegowe to sprawa indywidualna - proszę przestrzegać zaleceń lekarskich i zgłaszać się na wyznaczone kontrole.