Czy ciągłe nieprawidłowości w morfologii dziecka należy dokładniej zbadać u hematologa?

Czy ciągłe nieprawidłowości w morfologii dziecka (cechy anemii) należy dokładniej zbadać u hematologa czy zostanę wyśmiana jako nadopiekuńcza mama?

może pani zawsze skonsultować te wyniki z Hematologiem, jeśli pediatra nie skieruje panią bo uzna że nie ma takiej potrzeby to zawsze można prywatnie będzie pani spokojniejsza a i lekarz rodzinny zawsze może się pomylić a hematolog dziecięcy zna się na morfologii krwi najlepiej.