Czy cykl miesiączkowy mógł się skrócić?

Dzień dobry . Zawsze sobie liczyłam od konca miesiaczki do następnej 28 dni .Trwa zawsze 7 dni .. Czy możliwe ze cykl mogl się skrócić . zawsze jak tak liczyłam wychodziło mi dobrze .

Cykl liczy się od 1 dnia miesiączki do ostatniego dnia poprzedzającego wystąpienie następnej włącznie, np. dostaje Pani okres 14.02.19 (to jest pierwszy dzień cyklu), potem 14.03.19 (pierwszy dzień nowego cyklu). Cykl ten trwa 28 dni ( w tym roku luty ma 28 dni).