Czy da się wyleczyć wysoki poziom prolaktyny i ginekomastię?

witam,mam prosbe odnosnie prolaktyny,mam wysoki poziom po badaniach,stwierdzona ginekomastie pod prawym sutkiem,poziom wynosi 48,37 ng/ml,lekarz zapisal jakies tabletki,badania mialem robione w polsce a przebywam za granica i mam maly problem jak to dalej leczyc czy skorzystac z tutejszych lekarzy czy musze leciec do pl na ponowne badania,i co z tym idzie dalej czego moge oczekiwac czy da sie to wyleczyc wogole,zwlekalem z tym problemem dlugi czas mimo problemow z libido,co robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać z porady tamtejszych lekarzy. Jest to stan wymagający leczenia.