Czy dieta wysokobiałkowa mogła spowodować trądzik?

Czy stosując diete wysoko białkową przez 5/6 miesiecy mogło dojść do trądziku (przez okres stosowanie diety nie było z tym problemu nawet bym powiedział że cera była lepsza niż kiedykolwiek) ?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro stosował Pan dietę 6 miesięcy i nie było żadnych objawów, jest to mało prawdopodobne, aby to właśnie ta dieta byłą przyczyną trądziku.