Czy dobrze, że zdjęłam ortezę?

Dzień dobry 12 tygodni temu miałam wypadek i złamała prawy obojczyk z przemieszczenie jakieś jakieś 2 tygodnie temu czyli w 10 tygodniu po złamaniu ortopeda powiedział że jest ok i mogę zacząć rehabilitację po 2 dniach ruszania rekązaczełam odczuwać pstrykanie w miejscu złamania i zaczęłam się martwić, czy to znaczy że jest cos nie tak a lekarz tego nie zauważył rehabilitantka przerwała rehabilitację ruchową. A dodam jeszcze ze orteze zdjełam dopiero w dzień rozpoczęcia rehabilitacji. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Dzień dobry. Może trzeba wykonać dodatkowe badanie - RTG lub USG - by sprawdzić czy na pewno zrost jest prawidłowy. Pytanie czy to "pstrykanie" które Pani zauważyła - jest bolesne?,bo nie zawsze może ono oznaczać coś złego. Na pewno powinna Pani poprosić o dodatkową konsultację lekarza. Pozdrawiam, I. Ż.