Czy drugie dziecko ma szansę na prawidłowy rozwój?

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży, to ciąża bliźniacza, dziś byłam na wizycie u ginekologa i okazało się że jest tętno u jednego dziecka natomiast drugi pęcherzyk jest znacznie mniejszy, widać tam zarodek, jednak jest spora dysproporcja pomiędzy nimi. Pęcherzyk jest mniejszy i jakby nieco spłaszczony. Lekarz nie mógl usłyszeć tętna drugiego dziecka jednak zwrócił uwagę pomimo słabej widoczności jak to określił że widać jakby u drugiego zarodka serduszko także biło pomimo niesłyszalnego pulsu ( w razie co mam zdjęcia usg, na którym wyczytałam HR 133bpm u jednego dziecka a u drugiego HR 86 bpm) Bardzo proszę o odpowiedź czy drugie dziecko ma szanse na prawidłowy rozwój i czy ktoś słyszał o takich przypadkach. W razie co mogę wysłać zdjecia USG. Serdecznie dziękuję za odp i pozdrawiam.

Witam. Ciężko cokolwiek stwierdzić na podstawie samego opisu ale proszę być dobrej myśli