Czy drżenie rąk po rzuceniu palenia to normalne zjawisko?

Witam, mam pewien problem Pale nałogowo od 5 lat (paczka dziennie) Wczoraj postanowiłem skończyć, problem polega na tym że nie palilem caly dzien I teraz strasznie trzęsą mi się ręce czy to normalne podczas głodu? Wiem że to może być głupie takie nagle rzucenie... Czy powinienem dawkowac? A może to minie?

Szanowny Panie, drżenie rąk może być reakcją organizmu na nagłe odstawienie nikotyny. Może Pan spróbować rzucić palenie wykorzystując specyfiki do tego przeznaczone, np. desmoxan. Serdecznie pozdrawiam