Czy eutyreoza jest groźna?

PO BADANIACH ANGLI napisano mi rowniez hi is EUTHYROID. CO TO TAKIEGO JEST??? w tlumaczeniu na jezyk polski jest to eutyreoza prosze napisac czy to co groznego

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Eutyreoza oznacza prawidłowy poziom hormonów tarczycy. Terminu używa się w przypadku pacjentów z chorobą tarczycy w sytuacji, gdy leczenie przynosi pożądane skutki.