Czy gruczoł Bartholiego powinnam usunąć chirurgicznie?

Witam,miałam już nacinany gruczoł bartholiego. Niestety odnowił się zaraz po miesiącu.Męczę się z tym już od 6lat. Z czym wiąże się całkowite jego usunięcie nad którym się zastanawiam.I czy pobyt w szpitalu jest długi. Proszę bardzo o odpowiedź i jakąś radę czy zdecydować się na operację. Jestem z okolic Przeworska mam 25 lat

Witam. Niestety za Panią musi zdecydować leczący ginekolog - trzeba się zdać na jego opinię. Moim zdaniem warto radykalnie pozbyć się problemu.

Witam , zdecydowanie proponuję poddać się leczeniu chirurgicznemu - szerokiemu , radykalnemu wycięciu zmiany w celu uzyskania komfortu życia przez następne 80 lat! z.żurawski