Czy guz w piersiach mógł się odnowić?

Witam. Gdy byłam dzieckiem miałam na plecach w odcinku piersiowym guza pod skórą wielkości połowy jajka, następnie on zniknął ( najprawdopodobniej się wchłonął jak zaczęłam rosnąć). Przy wykonywanym rtg nie było go widać. Niestety od jakiegoś czasu odczuwam ból w tych okolicach. Czy jest możliwość że ten guz nadal rośnie ale już nie jest widoczny? Do jakiego udać się specjalisty by podjąć próbę zbadania tego lub określenia źródła bólu.

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i wstępnej oceny zmiany, a następnie pokierowania dalej, bo diagnostyką tego typu zmiany może zająć się kilku specjalistów m.in. chirurg ogólny, onkolog, dermatolog, ortopeda itd.