Czy istnieją jakieś operacje plastyczne na ukształtowanie czaszki?

Witam, mój problem jest następujący w wieku 24 lat dość mocno zacząłem mieć problem z przeradzającymi się włosami mówiąc krótko łysieje, chciałem obcinać się na krótko jednak mam dość niekształtną czaszkę z tyłu głowy u góry tak jak by trochę wklęsłą czego trochę się wstydzę, nie wiem co robić nie potrafię zatrzymać procesu łysienia, czy istnieją jakieś operacje plastyczne na ukształtowanie czaszki?

Korekta kości czaszki jest dużą procedurą, która dla funkcji estetycznej może być odrzucona przez konsultującego lekarza. I nie można się temu dziwić, Można spróbować dokonać wypełnienia tej okolicy korygującego kształt czaszki. To czasowy i bezpieczny sposób na poprawę wyglądu.

Oczywiście istnieją takie metody, choć nie zawsze warto się poddawać dość obciążającym zabiegom. Wszystko zależy od stopnia zniekształcenia. Dobrze jest skonsultować się w gabinecie lekarskim, żeby mieć paletę rozwiązać i wybrać taką metodę, która będzie najbardziej właściwa.