Czy istnieją środki na ograniczenie płynu preejakulacyjnego?

Problem Polega Na Tym Ze Partnerka Nie Dochodzi,Bardzo Rzadko 1na20,c zasem Wręcz Nic Nie Czuje I Ja Tez Podczas Stosunku.Wydaje Mi Się Ze Problem Leży W wydzielającym Się Płynie Prejakulacyjnym Jest Go Za Dużo.Nasz Stosunek Trwa Zazwyczaj Ok Od 40min Do2h Nie Liczę Gry Wstępnej.Mój Członek Ma 13.5cm Obwodu 18cm Długości Czasem Mam Wrażenie Ze Jest Za Mały Bo Nic Nie Czuje.Próbowaliśmy Rożnych Pozycji Z nikłym Skutkiem Niby Ma Już Dojść Ale Czegoś Brakuje.Ja Zaczynam Mieć Wyrzuty Ze Nie Potrafię Jej Zaspokoić.Czy Istnieją Srodki na ograniczenie płynu prejakulacyjnego??

Witam. Niestety nie istnieją farmakologiczne sposoby na zmniejszenie ilości płynu preejakulacyjnego. Jego ilość może zminimalizować natomiast masturbacja. Myślę że w Państwa przypadku warto skorzystać z pomocy seksuologa.

Dzień dobry.

Z formy Pana postu wynika, że problemy, o których Pan pisze, wprowadzają w Pana życie dużo niepokoju. Jest jednak mało prawdopodobne, by przyczyną wszystkiego był płyn preejakulacyjny, a właściwie jego nadmierna, jak Pan opisuje, ilość.
Na pewno istotnym jest Pańskie przeżywanie niemożności doprowadzenia partnerki do orgazmu i towarzyszące temu wyrzuty sumienia.
Wydaje się, że wobec nagromadzenia się wokół współżycia negatywnych uczuć, najlepsza byłaby konsultacja seksuologiczno-psychologiczna oraz prawdopodobnie podjęcie terapii partnerskiej, podczas której odkrylibyście Państwo bardziej prawdopodobne przyczyny braku satysfakcji seksualnej partnerki.

Pozdrawiam.