Czy Izotek wpływa na kubki smakowe?

Od 7 miesięcy biorę lek Izotek. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na jedzenie, nie chce mi się jeść. Czytałam gdzieś na forum że izotek wpływa na kubki smakowe co powoduje brak apetytu. Czy to prawda?

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani objawy moga być spowodowane przyjmowanym lekiem, radzę skonsultować się w tej sprawie z Pani dermatologiem porwadzącym, czy ewentualnie wskazana jest zmiana leczenia.
Pozdrawiam