Czy jeśli nie doszło do zapłodnienia, powinnam odnotować spadek temperatury?

Zażywam duphaston na wzmocnienie fazy lutealnej. Po owulacji nastąpił skok temperatury, która się utrzymuje. Czy jeśli nie doszło do zapłodnienia, powinnam odnotować spadek temperatury w terminie spodziewanej miesiączki (w zw z tym, że duphaston nie ma działania termogennego)?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka to jest temp? Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lek ginekologa