Czy jest jakaś szansa, żeby szybciej dostać się na operację przepukliny kręgosłupa?

Witam, czy jest jakaś szansa żeby szybciej dostać się na operacje przepukliny na odcinku c5 c6 kręg. szyjnego w szpitalu A. Grucy w otwocku? mam centralno lewostronną przepukline z uciskiem na rdzeń kręgowy, jakieś tam jeszcze wytarcia i w ogóle, w zeszłym roku pod koniec sierpnia zapisałam się na operacje ale minęło 8 miesięcy i nic, lekarz powiedział że nie prowadzi listy kolejności. Ból mi coraz bardziej dokucza i drętwieję mi ręka, czasami blokuje i nie mogę się ruszać. Jakieś porozycje?

Jedną z możliwości jest przekwalifikowanie skierowania na "pilne", inną jest poszukać miejsc w innym ośrodku - skierowanie wtedy nie może mieć określonego miejsca realizacji.