Czy jest możliwe, że dziecko ma ZD?
Witam,na Zdjęciu USG w 12. Tygodniu ciąży nie widać kości nosowej ,mimo, Że dziecko ułożone bylo profilem,zauwazylamto ja i także lekarz prowadzący mi to potwierdził , natomiast lekarz wykonujący usg był zdziwiony ze o NB pytam, wręcz wyśmiał pytanie i powiedział ze wszystko z dzieckiem ok,a w opisie USG jest informacja : "NB +" . W połówkowym usg (18tc) wyszło ze kość nosowa ma 6 mm. Jestem w 27.tc i niedawno odkryłam brak na zdjęciu NB wiec strasznie sie martwię. Czy możliwe ze dziecko ma ZD?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Informacje które pani podane są faktycznie sprzeczne i wymagają weryfikacji. Nieobecność nb może sugerować ZD, a jakie było NT? Sugeruję rozmowę z lekarzem prowadzącym ciążę.
Pozdrawiam