Czy jest możliwość ciąży po zakończeniu opakowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, zaczęłam nowe opakowanie tabletek pp 7dniowej przerwie. Pierwszego dnia cyklu przyjęłam tabletkę normalnie koło 11.30 zaś drugiego dnia cyklu przyjęłam tabletkę 4 godziny później czyli koło 15.30. Tego samego dnia koło godziny 23 kochałam się bez zabezpieczenia. Czy jest możliwość ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Działanie antykoncepcyjne jest zachowane, jednak wiadomo że nie daje 100% zabezpieczenia.
Pozdrawiam