Czy jest możliwość operacyjnie poprawić moją postawę, abym mógł chodzić bardziej wyprostowany?

Dzień dobry. Ja mam takie pytanie. Choruję na ZZSK 4-tego stopnia i pid wplywem tej choroby mam wadę postawy mam nieruchomość głowy i jestem pochylony do przodu i chciałem zapytać. Czy jest możliwość operacyjnie poprawić moją postawe abym mógł chodzić bardziej wyprostowany.? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza ortopedy ponieważ dopiero dokładne badanie i pogłębienie wywiadu pozwoli coś wiecej powiedzieć. Możliwości operacyjne są jednak niestety zwykle bardzo ograniczone.