Czy jest szansa na ciążę po poronieniu?

Witam, Mam 26 lat i jestem już po 1 poronieniu (listopad 2016- 8 tc). Cykle mam bardzo różne od 30 do 38 dni. W tym cyklu (od 2.03.2017) Uprawialiśmy seks z mężem regularnie co 2 dni, a nawet częściej. Ok 15-16 dc zauważyłam bole menstruacyjne, zwłaszcza krzyża, ciagnięcie jajników, które trwały ponad tydzień. Dziś 30 dc, bóle jak na miesiączke, a mam je za każdym razem...Brak objawów ciąży, poza ogólnym zmęczeniem, jednak zmieniająca się pogoda też może mieć znaczenie. Czy jest szansa na ciążę?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa